MIKOŁAJCZAK

START O NAS SERWIS KONTAKT
Serwis mechaniczny
Umówienie wizyty
Nasze usługi
Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Nasze usługi | Mikołajczak - Autoryzowany Serwis


Przegląd okresowy

Obsługa techniczna samochodów jest kluczowym elementem bezawaryjnej eksploatacji. Dlatego, też dokładamy wszelkich starań, aby przeglądy realizowane w naszych oddziałach były kompletne oraz wnikliwe. Wczesne wykrycie usterki w znaczy sposób minimalizuje koszty późniejszej awarii.


Naprawy mechaniczne

Długoletnie doświadczenie, wiedza oraz nowoczesna technologia to nasz atut w czasie napraw pojazdów marki Opel. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu obsługujemy w pełnym zakresie samochody osobowe oraz ciężarowe ściśle przestrzegając norm General Motors.


Diagnostyka komputerowa

Wszystkie nasze odziały są wyposażone w profesjonalne urządzenia wykorzystywane do diagnostyki elektroniki wszystkich pojazdów marki Opel. Ciągłe szkolenia zgodne z wytycznymi General Motors powodują, że nasza załoga jest na bieżąco z wszystkimi rozwiązaniami technicznymi.


Montaż wyposażenia dodatkowego

W naszej ofercie posiadamy wiele pozycji wyposażenia dodatkowego. Akcesoria zwiększają wszechstronność samochodu lub podkreślają jego indywidualny charakter. Ważne, aby ich montaż był realizowany w oparciu fachową wiedzę.


Serwis ogumienia

Każda nasza stacja obsługi posiada najnowocześniejsze urządzenia do bezdotykowego demontażu opon oraz komputerowe wyważarki marek Werther oraz Beissbarth. Nowością jest najwyższej klasy wyważarka firmy HUNTER GSP 9700.


Serwis klimatyzacji

Do obsługi systemów klimatyzacji wykorzystujemy nowoczesne urządzenia. Natomiast preparaty, które stosujemy do dezynfekcji układów są zatwierdzone przez Ministra Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług. Posiadamy rozwiązania pakietowe co minimalizuje koszty obsługi.


Badanie techniczne

Stacja Kontroli Pojazdów Mikołajczak zlokalizowana jest bezpośrednio przy naszym oddziale. W jednym miejscu to wielu spraw związanych z eksploatacją samochodu. Dodatkowo cena badania technicznego jest fakturowana w cenie urzędowej.


Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Sprawdzenie używanego samochodu przed zakupem jest kluczowym elementem w procesie decyzyjnym. Dlatego tak ważny jest wnikliwy przegląd z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń. Oferujemy usługę, która zawiera m.in.: sprawdzenie zgodności nr VIN auta, sprawdzenie stanu licznika i kodów usterek (TECH , MDI), pomiar grubości powłoki lakierniczej, ścieżka diagnostyczna, sprawdzenie stanu amortyzatorów, układu hamulcowego, zawieszenia i układu kierowniczego, działania świateł zewnętrznych, klaksonu, stanu ogumienia, układu wydechowego, sprawdzenie w ESA historii samochodu.  


Obsługa instalacji gazowych

W naszym oddziale istnieje możliwość obsługiwania pojazdów z instalacją gazową. Posiadamy urządzenia, które umożliwiają wykonanie czynności kontrolnych oraz regulacyjnych. Dzięki szerokiemu asortymentowi części zamiennych czas obsługi skraca się do minimum.

 

 

Kontakt

Zamów broszurę

Serwis